להזמנות: 073-7569371

חדשות

פעילות ראש השנה וסוכות 2018 בפארק נהריים

סיור של שלום לממלכת ירדן פעילות חוויתית ויחודית בפארק נהריים בחופשת ראש השנה וסוכות פארק נהריים גאה להציג חוויה יחידה במינה, סיור מרתק החוצה גבולות ומדינות. הסיור שלנו מתחיל בישראל וממשיך לירדן, הסיור מלווה במדריך מנוסה מצוות אתר נהריים יעבור בין מדינות,... קראו עוד…

חוגגים עצמאות בפארק נהריים

ביום העצמאות יום חמישי 19/4 פארק נהריים יהיה פתוח לביקורים וסיורים בשעות 09:00-17:00 במהלך היום יצאו סיורים מודרכים לאי השלום ושביל הסכרים, במחיר מוזל של 28 ש"ח לאדם לרגל חגיגות ה-70 לישראל. מוזמנים לבקר ולהתרשם ממפעל החשמל ההסטורי, שביל הסכרים ונופי ממלכת... קראו עוד…

פארק נהריים ממעוף הציפור

לחצו לצפייה >>

גמלאי חברת חשמל בפארק נהריים

טיול של גמלאי חברת חשמל בהובלת מר יעקב רבין מבקרים באתר נהריים – מפעל החשמל ההסטורי מיסודו של "הזקן מנהריים" -מר פנחס רוטנברג.  

עובדי חברת מקורות בפארק נהריים

שמחים לארח אצלנו בפארק נהריים את עובדי חברת מקורות – מחוז מרכז בהדרכת חגי בארון ממדריכי אתר נהריים.  

טיול משפחות מושב מכורה בנהריים

שמחנו לארח אצלנו בנהריים את טיול המשפחות של חברי מושב מכורה מבקעת הירדן. כ-100 מחברי המושב, ביקרו אצלנו בנהריים, צפו במפל המרשים, ושמעו את הסיפור של אתר נהריים. נשמח לארח גם אתכם אצלנו.

מכתב תודה מרגש

"רונן היקר, אנחנו מודים לך על האירוח החם והסיור האישי המדהים! החוויה איתך מלווה אותנו כל רגע, עדיין בהתרגשות מהמפגש עם אדם כל כך חביב, נעים ומקצועי. מבטיח להגיע לביקור כשנגיע לאיזור. מאיר אסולין"

תיעוד נדיר מתחנת הכח בנהריים | כתבתו של רובי המרשלג

ביקור ארגון "אקופיס" בנהריים

שמחנו לארח את משלחת ארגון "אקופיס" – ידידי כדור הארץ נציגי 3 הדתות – מוסלמים, נוצרים ויהודים אשר נהנו אצלנו בביקור בנהריים. צילום: מירה מארגון "אקופיס"

תלמידי ישיבה חספין בביקור בנהריים

שמחנו לארח אצלנו את תלמידי ישיבת חספין אשר נהנו לשמוע את סיפור נהריים, להשקיף לממלכת ירדן וכמובן במפל הזורם כל ימות השנה.